Makijaż permanentny

beznazwy

Makijaż permanentny to doskonały sposób na poprawę urody. Aby jednak wyglądał efektownie a zarazem naturalnie, wymaga sprawnej ręki, fachowej wiedzy oraz doświadczenia. Rezultat zabiegu jest trwały ,dlatego metoda i bezpieczeństwo wykonania mają ogromne znaczenie. Chcesz wykonać makijaż permanentny? Wybierz metodę Conture Long-Time-Liner! Gwarantuje Ci wspaniały efekt oraz całkowite bezpieczeństwo. Makijaz wykonany tą metodą jest perfekcyjny i doskonale podkreśla naturalne piękno nie tworząc wrażenia sztuczności.

 

Makijaż permanentny brwi

Idealny kształt brwi to rzadkosć. Brwi rosną nieregularnie a w łuku brwiowym często zdarzają się przerwy. Stałe regulowanie i farbowanie brwi jest uciążliwe i daje krótkotrwały efekt. W takim przypadk stosujemy dwie metody : cieniowania i włoskowa. Dzięki nim uzyskujemy nadzwyczaj naturalny efekt. Marzysz o idealnym kształcie brwi na stałe? Wybierz makijarz permanentny!

 

Makijaż permanentny ust

Twoje usta moga wygladać pieknie przez całą dobę, bez konieczności poprawiania makjażu po jedzeniu, sporcie czy pocałunku. Zapomnij o konturówce i kolorowych szminkach! Dobierzemy dla Ciebie kolor, w którym bedziesz wygądać najlepiej. Odświerzysz go jednym pociagnieciem błyszczyka nie patrząc w lustro.

 

Makijaż permanentny oczu

Jeżeli nie wyobrażasz sobię makijażu bez kreski na górnej i dolnej powiece, powinnaś pomyśleć o posiadaniu jej na stałe. Zaoszczedzisz na czasie w codziennym makijażu i zyskasz idealny rysunek, którego nie sposób wykonać samodzielnie. Ale przede wszystkim Twoje oczy będą wyglądać pięknie w sytuacjach, które nie sprzyjają posiadaniu makijażu, na przykład na basenie czy w łóżku.

 

Long-TIme-Liner -najwyższa jakość w trosce o Twoją urodę

maszyna

Aparat Conture Line Duo – to szprzęt najwyższej klasy jedyny na rynku, który posiada cetyfikat medyczny. Został stworzony w oparciu o lata doswiadczeń. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonania makijazu oraz higienę sterylność potwierdzona przez wilu lekarzy i audytorów medycznych. Do zabiegów używa się jednorazowych, sterylnych igieł z chirurgicznej stali szlachetnej .W metodzie tej igła nie dochodzi do skóry właściwej, pracuje bardzo powierzchownie, w zwiazku z tym nie ma obawy, że barwnik wbity za głęboko pozostawi trwały, nie równy takuaż. Pigment wprowadzony jest równomiernie i po pewnym czasie jaśnieje z tą samą intensywnością na całej powierzchni.

 

Barwniki -bezpieczne dla zdrowia

pigmenty

Barwniki do makijażu opracowane są na bazie substancji nieoranicznych i mineralnych. Produkowane są jako produkty medyczne w sterylnych warunkach w laboratorium firmy Long-Taim-Liner w Monachium. Są bezpieczne dla skóry,nie wywołują alergii i mają działanię antyseptyczne,co potwierdziły liczne badania przeprowadzone przez.Europejski Instytut Inspekcji. Barwniki posiadają certyfikaty i spełniają standardy EEC i FDAdotyczących metali ciężkich oraz zanieczyszczeń organicznych .

 

Kosmetyki

W zabiegach i pielęgnacji po zabiegu używamy tylko kosmetyków firmy Long -Taime-Liner stworzonych specjalnie na potrzeby makijazu permanentnego. Wasze oczy, usta i brwi po zabiegu wypielęgnują najlepsze preparaty stworzone z myślą o urodzie kobiety.